Сесія 20.12.2018

20 грудня 2018 року о 16:00год. в приміщенні Плосківської сільської ради відбудеться засідання  ХХVІІІ сесії VII скликання

Порядок денний:

1. Про місцевий бюджет на 2019 рік.

2. Про затвердження Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку села Плоске та села Першотравневе на 2019 рік.

3. Про затвердження Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної безпеки.

4. Про затверження Програми підтримки і розвитку спорту на території Плосківської сільської ради.

5. Про затвердження Програми утримання об"єктів соціальної сфери.

6. Про затвердження Програми благоустрою.

7. Про затвердження штатного розпису працівників установ, що фінансуються з бюджету сільської ради.

8. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальних допомог працівникам апарату Плосківської сільської ради.

9. Про присвоєння чергового рангу сільському голові.

10. Про встановлення надбавки за вислугу років сільському голові.

11. Про виплату надбавки сільському голові за високі досягнення упраці.

12. Про втановлення премії сільському голові на 2019 рік.

13. Про затвердження договору оренди № 1/01-18 від 01.11.2018 року.

Сільський голова