Повідомлення

19.10.2017року в приміщенні Плосківської сільської ради о 14:00 годині відбудеться засідання XVIII сесії VII скликання за слідуючим порядком денним:

1) Звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2017 року.

2)  Про внесення змін в рішення № 115 XVI - VII від 12.07.2017 року "Про встановлення місцевих податків та зборів".

3) Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2017р.

4) Про затвердження правил благоустрою території населених пунктів Плосківської сільської ради Броварського району Київської області.

5) Про затвердження  "Програми боротьби з амброзією полинолистою на території Плосківської сільської ради Броварського району Київської області на 2018-2022 роки"

6) Про розгляд листа виконавчого комітету Броварської міської ради щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Завалішину В.І.

7) Різне.