Сесія 20.12.2017

Від 01 грудня 2017 року                            № 61

Про скликання двадцять першої сесії

Плосківської сільської ради VІІ скликання

Відповідно до ст..46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять першу сесію Плосківської сільської ради VІІ скликання. Роботу пленарного засідання розпочати 20 грудня 2017 року о 14:00 год. в с.Плоске  в приміщенні Плосківської сільської ради. На розгляд сесії винести наступні питання:

1) Про місцевий бюджет на 2018 рік.

2) Про затвердження Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Плоске та села Першотравневе на 2018 рік.

3) Про внесення змін до рішення № 15 ХVІ-VІІ від 12.07.2017 року "Про встановлення місцевих податків та зборів"

4) Про затвердження штатного розпису працівників установ, що фінансуються з бюджету Плосківської сільської ради.

5) Про затвердження Положення про преміювання на надання матеріальної допомоги працівникам апарату Плосківської сільської ради.

6) Про встановлення премії сільському голові на 2018 рік.

7) Про присвоєння сільському голові Димчук Л.С. 8 рангу ІV категорії посадової особи місцевого самоврядування.

8) Про затвердження Програми бороть з карантинними рослинами на території Плосківської сільської ради на 2018-2022 роки.

9) Про затвердження розпорядження сільського голови № 60 від 29.11.2017 року "Про затвердження проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту дорожнього покриття проїзної частини вул. Польова в с.Плоске Броварського району Київської області".

10) Про встановлення надбавки сільському голові на 2018 рік.

11) Про розгляд заяв громадян.

Сільський голова                          Л.С. Димчук