Сесія 30.01.2019

30 січня 2019 року о 18:00год. в приміщенні Плосківської сільської ради відбудеться засідання  ХХХ сесії VII скликання

Порядок денний:

1. Про взяття на баланс Плосківської сільської ради квартири №21 по вул. Гагаріна с. Плоске.

2. Про передачу у власність квартири особі з числа дітей-сиріт, Борисовій І.П.

3. Про затвердження цільової програми утримання тимчасово вільних приміщень, які знаходяться на території Плосківської сільської ради.

4. Про дострокове припинення повноважень депутатів сільської ради VII скликання.

5. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Плосківської сільської ради.

6. Про розгляд заяв громадян.

Сільський голова                         Л.С. Димчук