Проекти рішень

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення "Про затвердження правил благоустрою території населених пунктів Плосківської сільської ради"

Проект рішення "Про затвердження правил благоустрою території населених пунктів Плосківської сільської ради"

Проект рішення "Про виконнання бюджету Плосківської сільської ради за 9 місяців 2017 року"

Проект Про внесення змін в рішення № 155 XVI-VII від 12.07.2017 року «Про встановлення місцевих податків та зборів»

Проект рішення Про розроблення генерального плану території Плосківської сільської ради Броварського району Київської області

Проет рішення Про внесення змін до рішення XIV сесії сільської ради VІI скликання від 23грудня 2016 року № 91 “Про місцевий бюджет на 2017 рік” та додатків до нього

Проекти рішень на сесію 20.12.2017р.

Проект рішення "Про місцевий бюджет на 2018 рік"

Проект рішення "Про встановлення надбавки сільському голові на 2018 рік."

Проект рішення "Про затвердження положення про преміювання та надання матеріальних допомог працівникам апарату Плосківської сільської ради на 2018рік"

Проект рішення"Про встановлення премії сільському голові на 2018 рік."

Проект рішення "Про затвердження штатного розпису працівників установ, що фінансуються з бюджету сільської ради."

Проект рішення "Про присвоєння сільському голові Димчук Л.С. 8 рангу ІV категорії посадової особи місцевого самовря-дування."

Проект рішення "Про  затвердження Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку села Плоске та села Першотравневе на 2018 рік."

Проект рішення "Про  затвердження Програми боротьби з карантинними  рослинами на території Плосківської сільської ради"

Проект рішення "Про внесення змін в рішення № 115 XVI-VII від 12.07.2017 року«Про встановлення місцевих податків та зборів»"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення ОСГ"

Проект рішення "Про розгляд заяви Коломієць Л.О. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки"

Проект рішення "Про затвердження розпорядження сільського голови"

Проект рішення  КП Плосківське теплопостачання 2018

Проекти рішень до XXI позачергової сесії

Проект рішення "Про виконання бюджету Плосківської сільської ради за 2017 рік."

Проект рішення "Про внесення змін до рішення XXI сесії сільської ради VІI скликання від 20 грудня 2017 року № 141 “Про місцевий бюджет на 2018 рік” та додатків до нього"

Проект рішення "Про  внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Плосківської сільської ради"

Проект рішення Про затвердження програми забезпечення розроблення містобудівної документації (генерального плану населених пунктів Плосківської сільської ради: Плоске, Першотравневе ) на 2018-2019 р.

Проекти рішень до XXIV сесії

Проект рішення Про затвердження штатного розпису працівників установ, що фінансуються з бюджету сільської ради.

Проект рішення Про встановлення премії сільському голові на 2018 рік.

Проект рішення Про виконання бюджету Плосківської сільської ради за перший квартал 2018 року

Проект рішення про реєстрацію Статуту територіальної громади села Плоске та села Першотравневе Броварського району Київської області

Проект рішення про  внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Плосківської сільської ради

Проект рішення про розгляд заяви Какун Марія Михайлівна

Проект рішення про розгляд заяви Коломієць Л.О.

Проект рішення про розгляд заяви Лещенко Любов Михайлівна

Проект рішення про розгляд заяви Москаленко В.В

Проект рішення про розгляд заяви Ступаченко КатеринаОлександрівна

Проект рішення про розгляд заяви Харенко Ольга Федорівна

Проект рішення про розгляд заяви Харченко Катерина Григорівна

Проекти рішень до XXIV сесії від 20.06.2018

Проект рішення про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік

Проект рішення про розгляд заяв учасників АТО

Проект рішення про розгляд клопотання Неділька Віталія Федорович

Проект рішення про розгляд заяви Какун Володимира Васильовича

Проект рышення про зміну підпорядкованості Плосківського будинку культури

Проекти рішень

Проект рішення про затвердження назви вулиці в с.Плоске

Проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ

Проект рішення про розгляд заяви Галич Наталії Свиридівни

Проект рішення про розгляд заяви Литиченко Оксани Миколаївни

Проект рішення про розгляд заяви Ігнатенко Михайла Пилиповича

Проект рішення про повернення земель сільськогосподарського признанення в управління Плосківської територіальної громади

Проект рішення про "звіт про виконання бюджету"

Проект рішення по "ФК Селтік"

Проекти рішень 20.11.2018

Рiшення про внеення змiн до бюджету 2018

Проекти рішень 20.12.2018

Проект рішення про місцевий бюджет на 2019 рік

Проект рішення про затвердження Програми соціального-економічного, культурного і духовного розвитку села Плоске та села Першотравневе

Проект рішення про затвердження Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної безпеки

Проект рішення про затвердження підтримки розвитку спорту

Проект рішення про затвердження Програми благоустрою

Проект рішення про затвердження штатного розпису

Проект рішення про затвердження Положення про преміювання та надання матеріалльних допомог працівникам

Проект рішення про присвоєння чергового рангу сільському голові

Проект рішення про встановлення надбавки сільському голові

Проект рішення про встановлення премії сільському голові

Проект рішення про затвердження договору оренди № 1/01-18 від 01.11.2018 року

Проекти рішень 24.01.2019

Проект рішення Борисова І.П.

Проект рішення про дострокове припинення повноважень депутата

Проект рішення про зміну виконавчого комітету

Проекти рішень 05.02.2019

Рiшення про внесення змiн до бюджету 2019