Розроблення генерального плану території Плосківської сільської ради

У зв"язку з розробленням генерального плану території Плосківської сільської ради Броварського району Київської області, для детального ознайомлення та для внесення пропозицій до проекту містобудівної документації щодо необхідності раціонального використання земель, бажаючих, просимо звертатися за адресою: с.Плоске, вул. Незаленості, 2А, приміщення Плосківської сільської ради в період з 22.10.2018 по 05.11.2018 року. (крім вихідних днів)

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються на ім’я сільського голови у письмовій формі в період зазначений вище. Особи, які маюсть право  вносити зміни до даного проекту містобудівної документації:

-повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документаціїі;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Сільський голова